Хіти тижня. Пристрасті за обшуками на "плюсах": ​Ткаченко та Дубінський​ зчепились з Зеленським на закритому засіданні "Слуги народу" за свободу слова, - ЗМІ

Група Коломойського у фракції влади спробувала дати бій головному "Слузі народу"

Президент Володимир Зеленський сказав депутатам "Слуга народу", що йому точно відомо, що запис розмов прем‘єр-міністра Олексія Гончарука монтували на комп‘ютерах журналістів телеканалу "1+1". Про це повідомляє "Українська правда" посиланням на своє джерело в "Слузі народу", зазначають .

Об этом сообщает Роспрес

Уточнюється, що на засіданні фракції 6 лютого ексгендиректор "1+1 Олександр Ткаченко звернувся до президента з претензією через обшуки в будівлі холдингу. Його підтримав депутат і ведучий "1+1" Олександр Дубінський. Обоє обурювалися, що журналістів не можна обшукувати.

На це Зеленський відповів, що має точну інформацію, що до монтування записів, які були оприлюднені, причетні журналісти каналу. За його даними, запис монтували прямо на робочих комп‘ютерах.

На це Дубінський сказав, що людям байдуже, хто записував, а важливо, що думає прем‘єр-міністр, і що це робота журналістів публікувати такі дані. Зеленський йому заперечив.

"Зеленський сказав, що журналісти мали самі звернутися до СБУ й допомагати слідву з‘ясувати, хто веде записи в режимних об‘єктах. Президент натякав, що між працівниками УДО та журналістами була змова", — стверджує джерело.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що СБУ зробила 25 виїмок в Управлінні держохорони, міністерствах, багато людей пройшли поліграф, слідчий процес триває.

Арахамія — про суперечку Зеленського з Дубінським і Ткаченком pic.twitter.com/1ofu9PcPFm
— Roman Kravets (@RomanKravets) February 6, 2020

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-prystrasti-za-obshukamy-na-pliusakh-tkachenko-ta-dubinskyi-zchepylys-z-zelenskym-na-zakrytomu-zasidanni-sluhy-narodu-za-svobodu-slova--zmi-314862.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя