Ініціативи жінок з Полтавщини – серед переможців всеукраїнського конкурсу


Оголосили список переможців конкурсу «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад» Міжнародної громадської організації “Європейська асамблея жінок-депутатів”. Об этом сообщает true-justice.in.ua со ссылкой на СМИ.

Серед кращих визнали Олену Стрельник (м. Полтава) у номінації ” Наукова діяльність” з ініціативою “Турбота як робота: баланс материнства та праці як складова гендерної рівності”, а також Наталію Сухонос та Катерину Скуратовську (м. Лубни) у номінації “Нова Україна” з ініціативою “Рівні можливості різних поколінь”.

У 2019 році в рамках конкурсу подали заявки 135 жінок з усіх куточків країни.

“Варто відмітити, що якість заявок цього року значна зросла. Через надзвичайно цікаві та якісні проекти, за результатами конкурсу маємо переможців більше, ніж планувалося. Всього 24 переможці та 3 проекти із особливим статусом (партнерські, поза конкурсом)”, – зазначають організатори.

Переможці, а також абсолютно усі учасники конкурсу будуть запрошені до урочистих нагороджень, які відбудуться 24 серпня 2019 року в приміщенні Верховної Ради України. На усіх жінок чекають грамоти, призи та подарунки.


Джерело статті: “https://np.pl.ua/2019/07/initsiatyvy-zhinok-z-poltavshchyny-sered-peremozhtsiv-vseukrains-koho-konkursu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя