В Instagram з’явилися функції для захисту користувачів від цькування та образ

В Instagram з Фото: з відкритих джерел

Очікується, що механізм на основі штучного інтелекту попереджатиме користувачів перед публікацією коментаря, що його можуть розцінити як образливий. У компанії відзначили, що на етапах попереднього тестування ця функція спонукала деяких користувачів скасувати або написати менш образливий коментар. Об этом сообщает aspekty.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ще одне нововведення — функція Restrict, яка дає можливість приховати коментарі. Користувач може обмежити коментарі окремих людей, і тоді їх (коментарі) буде видно тільки власникам акаутів, у яких їх залишили, та їхнім авторам. Також такі користувачі не зможуть побачити, коли користувач, який обмежив їм доступ, є в мережі і чи прочитав він приватні повідомлення.

Керівництво Instagram вважає, що ця функція буде корисна тим, хто не хоче блокувати або скаржитися на користувачів, оскільки це може загострити їхні відносини в реальному житті.

Нагадаємо, що Instagram почне блокувати хештеги, що агітують проти вакцинації.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/v_instagram_zyavylysya_funktsii_dlya_zahystu_korystuvachiv_vid_tskuvannya_ta_obraz_296295.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя