Соціологічні дослідження, які публікують на замовлення Адміністрації президента з січня 2019 року, вже давно не викликають довіри серед українців, - політолог

Соціологічні дослідження, які публікують на замовлення Адміністрації президента з січня 2019 року, вже давно не викликають довіри серед українців, — політолог

На жаль, соціологічні дослідження, які публікують на замовлення Адміністрації президента з січня 2019 року, вже давно не викликають довіру серед українців. Тому завжди цікаво проаналізувати альтернативну соціологію, на яку не впливає Порошенко. Об этом сообщает vipgazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

У п’ятницю «Батьківщина» презентувала мабуть найбільше в історії країни дослідження думок 2, 5 млн українців (методом таємного анкетування) щодо майбутнього голосування на виборах, яке протягом місяця проводили активісти партії по всіх регіонах. Для порівняння вибірка соціологічних компаній становить здебільшого 2 (!) тисячі опитуваних.

І ось які були отримані результати. У другий тур президентських виборів проходять Тимошенко (32%) та Зеленський (21%). А далі Тимошенко перемагає артиста із відривом 10% (50, 53% проти 40,55%). Якщо якимось дивом у другий тур потрапить Порошенко, то Тимошенко виграє у нього із відривом ще вище — майже 30%.

Довіру до цих результатів викликає той факт, що на останніх хвилях виборів у ОТГ «Батьківщина» (а отже — Тимошенко) має реальний результат більше 30%.

Які висновки можна зробити із соціології, яка не співпадає із «соціологією влади», якою нас годують з січня місяця?

По-перше, у Порошенко не має шансів бути у другому турі виборів чесним шляхом. Тільки за допомогою фальсифікацій.

По-друге, перший тур є вирішальним для українців і потребує максимальної мобілізації. Чим більше людей прийде проголосувати проти цієї влади 31 березня, тим менше можливостей для фальсифікації виборів на користь Порошенко.

І головне. Українці повинні розуміти, що у Порошенко мріють у другому турі розіграти партію із Зеленським, як слабким і найбільш зручним супротивником. Проте, якщо дивитися на реальну соціологію, самого Порошенко там не буде. І в першу чергу — цьому допоможуть українці 31 березня...

Дмитрий Корнейчук...

Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1552645634-sotsiologichni-doslidzhennya-yaki-publikuyut-na-zamovlennya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя